Dárkový poukaz na řidičák

dárek na celý život

Autoškola Vybíral - dárkový poukaz

Darujte řidičák

Dárek, který dáte jednou,
ale je na celý život!

Dárkový poukaz kurz autoškoly - Autoškola Vybíral

Dárkový poukaz na řidičák skupiny B

Artboard
Můžete zaplatit jen část, zbytek doplatí obdarovaný
Artboard
Možnost uhradit ve platbách 
Artboard
Bez uvedení ceny na dárkovém poukazu
Více informací zde: Podmínky dárkových poukazů

Jak získat dárkový poukaz?

✨ Je to jednoduché ✨

1. Vyplňte 👇 formulář 👇

2. Na e-mail dostanete výzvu k platbě

3. Po zaplacení, dostanete dárkový poukaz

4. A už jen předat Vašemu blízkému 😀✨

Dárkový poukaz | kurz B
  • Cena
  • Obdarovaný
  • Údaje k platbě

Cena dárkového poukazu


Objednatel hradí celý kurz.
Obdarovaný nebude muset nic doplácet ;-)


Na dárkovém poukazu bude uvedeno:

na kurz autoškoly v hodnotě

-----
(zbytek do 23 300 Kč si doplatí obdarovaný)

Na dárkovém poukazu bude uvedeno:

Kurz autoškoly


Darujete kurz svému dítěti?

Co všechno zahrnuje dárkový poukaz na řidičák?

Studovna

On-line učebnice a výuková videa do autoškoly.
Artboard

eTesty

ZDARMA webová aplikace eTesty. Oficiální a aktuální testové otázky.
Artboard

Učebnice autoškoly

Tištěná učebnice: AUTOŠKOLA? POHODLNĚ! Zdeněk Schröter
Artboard

Online evidence

Online informace o výuce a výcviku, evidence jízd a plateb atd.
Artboard

Individuální domluva

Na termínu jízdy
Artboard

Bez omezení ujetých km

Během jízd nejsou žádná omezení na počet ujetých km.
Artboard

Náhledové jízdy

Náhledové jízdy jsou jízdy, kdy jedete jako „divák“ a díváte se na svého kolegu, který se taky učí jezdit.
Artboard

Mapa odjetých jízd

Jízdy jsou zaznemány a můžete se po jízdě podívat na trasu kudy jste jeli.
Artboard

Videozáznam z jízdy

Z každé jízdy je pořizován videozáznam a záznam trasy
Artboard

1. zkouška

Přítomnost učitele u zkoušky

Cena nezahrnuje!!

Poplatek Magistrátu za zkoušku

Reference

Aneta Beranová recenze
Aneta Beranová
22. listopadu 2024
S autoškolou jsem více než spokojená. Nemohla jsem si přát lepšího instruktora autoškoly. Všechno bylo hezky naplánované. V žádné situaci jsem se nemusela bát udělat chybu. Vždy jsem cítila, že trasa je dělaná pro mě a když jsem si chtěla ještě něco procvičit, vždy mi bylo vyhověno. Vždy se s vámi dalo domluvit a pokaždé jste se mi snažil porozumět. Ke konci jsme si i skvěle celou jízdu povídali a cítila jsem se moc příjemně. Je super, že jsme měli možnost náhledových jízd, protože vím, že hodně autoškol toto nemá. Vždy když jsem měla nějaký problém, tak jsme ho společně vyřešili a když jsem byla třeba ve stresu tak jste mi dal skvělé rady. Vlastně jsem se u vás nejen naučila řídit, ale taky porozumět problémům, ptát se na otázky, nebát se dělat chyby a spoustu dalších věcí. Také si odnáším velkou inspiraci z vaší osoby.
Číst více
Viktorie Kubešová recenze
Viktorie Kubešová
5. července 2021
Jsem opravdu ráda, že jsem mohla absolvovat tuto autoškolu. Pan Vybíral se vždy snaží, aby jízdy byly pro žáka příjemné a přínosné. Dokáže dodat odvahy, ale zároveň nenutí, pokud se žák na něco necítí. Za těch několik jízd toho naučí opravdu hodně. Nejen jak se ovládá auto a jezdí podle předpisů, ale také jak to funguje běžně na silnici. Dává skvělý základ, aby se člověk stal díky následné praxi skvělým řidičem.
Číst více
Jan Senkyrik recenze
Jan Senkyrik
11. srpna 2021
Z rizeni jsem mel odjakziva velky respekt a i z toho duvodu jsem se dokopal k tomu udelat si ridicak relativne pozde (28 let). Vyber autoskoly jsem nechtel podcenit a tak jsem stravil pomerne dost casu studovanim webovek brnenskych autoskol a ctenim recenzi jejich absolventu. Zvolil jsem nakonec Autoskolu Vybiral a ackoliv osobne nemam s cim srovnavat tak jsem presvedcen o tom, ze to byla ta nejlepsi volba.

Rad bych vypichl nasledujici:

a) Trpelivost, klid a pohoda:
- Behem celeho vycviku se nestalo, ze by pan Vybiral ztratil nervy a zvysil na me hlas nebo dokonce rval a to i pres to, ze rozhodne nejsem zadnej extra talent. Za volantem jsem se citil vzdy komfortne a na nadchazejici jizdy jsem se dokonce tesil.

b) Zpusob vyuky:
- Rad bych ocenil zejmena systematicky pristup a duslednou zpetnou vazbu jak behem jizdy tak bezprostredne po jizde. V pripade, ze behem jizdy nastala situace, kterou bylo potreba dovysvetlit podrobneji tak jsme na vhodnem miste zastavili u krajnice a prohlidli spolecne tuto situaci ze zaznamu (v aute je pripevnena kamera). Po kazde jizde jsme spolecne probrali jak to dnes slo a na cem je potreba jeste zapracovat.
- Dale ocenuji, ze pan Vybiral zasahuje do rizeni opravdu pouze v pripadech kdy je to nezbytne nutne (zabraneni nehody). Diky tomu mate moznost si zazit radu slozitych situaci na vlastni kuzi a poucit se z nich.

c) Osobni pristup:
- Pri vycviku jde poznat, ze pan Vybiral instruktora dela uz nejakej ten patek a dokaze tak odhadnout vasi povahu a tomu pak prizpusobi vyuku. Zatez davkoval s ohledem na moje schopnosti a obavy/nejistoty. Za celou dobu vycviku se mi nestalo, ze bych byl nucen do neceho na co bych se necitil.

d) Domluva jizd:
- Domlouvani jizd probehlo vzdy bez problemu. Pan Vybiral se mi pokazde snazil vyjit vstric. Kdyz byl cas tak nebyl problem odjezdit i vice nez 2 jizdy za tyden.

e) Zaznam z jizdy:
- V aute je behem jizdy upevnena kamera, ktera snima pohled ridice vcetne zvuku v aute. V pripade, ze behem jizdy nastanou situace, ktere byste si radi prohlidli zpetne, neni problem pana Vybirala pozadat, aby vam poslal zaznam z jizdy. Osobne jsem toho vyuzil pouze 1x nebo 2x, ale je dobre vedet, ze tato moznost existuje, protoze to muze hodne pomoct.
Číst více
Kateřina Bláhová recenze
Kateřina Bláhová
8. března 2021
Byla jsem přesvědčená, že řízení není pro mě. Autoškolu jsem si začala dělat až v 50ti a neměla jsem úplně jasné proč. Věděla jsem jen, že teď nebo nikdy, a že mi to může otevřít možnosti ležící za obzorem. Učení mi šlo pomalu a ztuha, hodně jsem zmatkovala, měla problém s koncentrací. Bez Pavla Vybírala bych tohodle bobříka odvahy neulovila, to je mi jasné. Moc mi pomáhala jeho trpělivost, klid, individuální přístup, humor a víra, že se dá všechno naučit, když neztratím ochotu se učit a když to sama nevzdám.
Číst více
Adriana Buchmei recenze
Adriana Buchmei
3. září 2024
Tešila som sa na každú jazdu. Inštruktor mal vynikajúci prístup, vždy bol pripravený odpovedať na moje otázky a pomôcť mi zlepšiť sa. Rozbor chyb bol detailný, nikdy som nemala pocit, že niečomu nerozumiem alebo niečo chýbalo. Určite budem odporúčať túto autoškolu každému.
Číst více
Vladimír Straka recenze
Vladimír Straka
29. prosince 2022
TLDR; Nejlepsi autoskola v Brne, neumim si predstavit, ze by to nekdo delal lepe. 6/5 hvezdicek.

Pokud hledate autoskolu, ktera vas nauci ridit a bude to provedeno prijemnym zpusobem se super zpetnou vazbou hned na miste, s moznosti si prohlednout sve chyby z kamery, dal nehledejte, nasli jste.

Pan Vybiral je skvely lektor, klidny, trpelivy a co je super, tak se o sve studenty zajima, takze se s nim budete moci pobavit i o tom, co vas bavi a zajima. Celkove lidsky pristup ke studentum je neco, co si myslim, ze je potreba zduraznit a vyzdvihnout.
Lekce rizeni se domlouvaji na konci jizd, vzdy na tyden dopredu, pokud nahodou se tak nestane, tak je pan Vybiral velmi proaktivni v tom, aby si s vami dalsi jizdu domluvil. Bezne se jezdi 2x tydne.
Behem jizd si muzete poustet svou oblibenou hudbu, coz je neco, co mi pomahalo se za volantem uklidnit.
Kdyz se behem jizd vyskytla nejaka situace, kterou jsem nezvladl, nasledoval kratky hovor o tom co, proc a jak. Pokud bylo mozne, bylo vyuzito modelu aut pro lepsi pochopeni problematiky, coz mi osobne dost pomahalo.

Cast teoreticke vyuky probiha v autoskole AHHA, predem domluvene lekce ohledne toho, jak se chovat a orientovat v provozu a podobne, ktere jsou prednaseny prijemnym a zabavnym zpusobem. Dale pro teorii je vyuzit portal moje-autoskola, prijatelne mnozstvi textu a videi, rozhodne doporucuji si projit klidne pred jizdama, muzete tim pouze ziskat.
Číst více
Eliška Procházková recenze
Eliška Procházková
29. dubna 2025
Na rovinu přiznávám, že jsem se do autoškoly moc nehrnula, byla to spíš nutnost. Autoškolu proto vybral partner jako překvapení a nemohl vybrat lépe! Nakonec jsem na jízdy jezdila i ráda. Pan Vybíral je opravdu skvělý učitel, vše srozumitelně vysvětlil, byl vždy ochotný a trpělivý. Nejvíc si u něj cením vždy klidného a hlavně osobního přístupu. Jde vidět, že se o své studenty zajímá, snaží se do nich vcítit, pochopit, co a proč jim dělá problém a najít řešení, které by jim nejvíce vyhovalo. Z autoškoly odcházím s velice dobrým pocitem, i když vím, že na svých řidičských schopnostech musím ještě zapracovat a víc se „vyjezdit“. Celkově mám pocit, že mi tato zkušenost dala do života víc, než jen to, že mě naučila řídit a na pana Vybírala budu moc ráda vzpomínat!
Číst více
Václav Švihálek recenze
Václav Švihálek
2. března 2021
Vyhovoval mi jeho styl výuky, jeho upřímná zpětná vazba na konci lekce k jízdě. Také to, že byl ochotný se zaměřit na mé slabé stránky při řízení auta a společně jsme je zdokonalili. Zajímá se nejen o to, jakým způsobem řídíte, ale i o to, jak se při jízdě cítíte.
Číst více
Zuzana Galuščáková recenze
Zuzana Galuščáková
25. února 2024
Maximální spokojenost, výuka je nadprůměrně kvalitní, ať už jde o materiály, komunikaci, atmosféru nebo vybavení - všechno je do detailu promyšleno.
Pan Vybíral je velmi trpělivý a přátelský, snaží se neustále výuku posouvat dál a jít žákovi co nejvíc naproti. Ke všemu si vždy dělá poznámky, dává zpětnou vazbu a obsah jízd sestavuje individuálně, na základě toho, co člověk nejvíc potřebuje.
Vždy ho zajímají pocity a myšlenky řidiče, snaží se žáka pochopit a pomoct mu s odbouráním nervozity.
Během jízd se věnuje na sto procent jízdě, netelefonuje, nepíše sms, apod. Přesto je velmi jednoduché se s ním rychle domluvit na termínu jízdy (vlastní nebo náhledové).
Náhledovou jízdu (hodinu, kdy přihlížím jako třetí osoba při výuce někoho jiného) jsem zažila z obou stran - jako přihlížející, i jako řidič - a v obou případech je to velmi přínosné a doporučuji. Z pohledu řidiče to rozhodně pomůže s odbouráním nervozity z toho být sledován a hodnocen, z pohledu přihlížejícího je skvělé vidět chyby, které sama dělám, na ostatních a být schopná si vše připomenout a třeba zapsat. Navíc se člověk kolikrát dostane do dopravních situací, do kterých se na vlastní jízdě nedostane a dozví se tak něco nového.
Na zapamatování a připomenutí věcí, ve kterých je třeba se zlepšit, pomůžou i záznamy z jízd, které jsem taky maximálně využívala a které mi taky moc pomohly.
Nejde jinak, než dát pět hvězdiček.
Číst více
Všechny reference