
Tereza Mikaušová
5. března 2021
Nejlepší volba autoškoly. Profesionalita, individuální přístup, klidná hlava. Doporučuji!
Číst více
Sára Petrásková
13. května 2021
Před začátkem autoškoly jsem měla z řízení auta velký respekt, nedokázala jsem si představit tu zodpovědnost, kterou jako řidič auta získávám. Během první jízdy, kdy pan Vybíral tušil, že jsem velmi nervózní, se mi snažil dodat sebedůvěru a zároveň mu opravdu záleželo, jestli všemu, co mi vysvětluje, rozumím.
Při dalších jízdách ze mě nervozita postupně opadala, pan Vybíral mě nevzal hned do plného provozu, ale jeli jsme několikrát mimo Brno, kde jsem si mohla auto skutečně vyzkoušet a připravit se na plynulý přechod na jízdu ve městě.
Co mi bylo velkým přínosem pro to, abych se v autě cítila komfortně, byl fakt, že ke mně pan Vybíral přistupoval velmi individuálním způsobem a snažil se během výcviku vytvořit rovnováhu mezi věcmi, které mi šly lépe a měla jsem na ně talent, a věcmi, které mi třeba až tolik nešli nebo mi to trvalo déle, nezvyšoval na mě hlas, nešahal mi zbytečně do řízení, na chyby mě upozorňoval velmi konstruktivním způsobem, nikdy se nestalo, že by mi za chybu vynadal. Šlo mu právě o to, abych se pomocí chyb učila a pochopila, jak situaci příště vyřešit lépe a bezpečně.
Projel se mnou všechny náročné oblasti, kde se při zkouškách často jezdí a zároveň je se mnou potom probral znovu na kamerovém záznamu nebo pomocí nákresu situace nebo křižovatky.
Na konci výcviku jsem se cítila v autě velmi relaxovaně a zdravě sebevědomě, věděla jsem, že závěrečnou zkoušku zvládnu.
Číst víceV autoškole se mi líbilo, pan Vybíral je velice ochotný a trpěliví učitel.
Všechny mé chyby a nedostatky byly vždy v dostatečné míře vysvětleny a vždy se snažil přijít na jejích příčinu.
Číst více
Václav Švihálek
2. března 2021
Vyhovoval mi jeho styl výuky, jeho upřímná zpětná vazba na konci lekce k jízdě. Také to, že byl ochotný se zaměřit na mé slabé stránky při řízení auta a společně jsme je zdokonalili. Zajímá se nejen o to, jakým způsobem řídíte, ale i o to, jak se při jízdě cítíte.
Číst více
Veronika Holubová
2. září 2024
Mít obavy z řízení auta mě provázelo už od dětství. Nedokázala jsem si představit, že bych někdy dokázala usednout za volant a řídit sama. Myšlenka na autoškolu, zejména v tak velkém městě jako je Brno, pro mě byla zdrojem stresu. Proto jsem velmi ráda, že jsem se rozhodla právě pro autoškolu pana Vybírala. Pan Vybíral je skutečně profesionální a vstřícný učitel, který se maximálně snaží vyjít vstříc a pomoci svým studentům. Vždy si na nás našel čas, ať už šlo o jakýkoliv dotaz nebo připomínku, a komunikace byla na jedničku. Díky této autoškole jsem získala potřebné dovednosti a sebedůvěru, abych mohla bezpečně vyrazit na silnice.
Číst více
Lucie Seemannova
5. července 2023
Moje zkušenost s touto autoškolou je dobrá. Individuální přístup pana Vybírala ke každému studentovi je skvělý. Naučí Vás vše, co budete potřebovat a zaměří se na konkrétní situace na silnici, které Vám dělají problém. Kdybych si měla zvolit autoškolu znovu, tak jdu opět k panu Vybíralovi.
Číst více
Karolína Jílková
11. března 2021
Absolvování autoškoly u pana Vybírala si nemohu vynachválit a neměnila bych. Byl vždy velmi vstřícný a flexibilní v plánování jízd, což považuji za velký přínos, neboť jsem neměla dlouhé prodlevy mezi jednotlivými jízdami. Kromě toho oplývá neuvěřitelnou trpělivostí a díky jeho přístupu ze mě opadl prvotní stres z jízd v centru Brna.
Za největší přínos absolvování autoškoly u pana Vybírala považuji obdržení objektivní zpětné vazby po každé jízdě, díky které jsem měla představu o tom, jak na tom doopravdy jsem a mohla jsem tak pracovat na svých slabších stránkách. Navíc mě svým trpělivým a vstřícným přístupen motivoval k stále lepším výkonům.
Díky zkušenostem pana Vybírala jsem měla na konci výcviku naježděná i problematická místa a trasy, které se velmi podobaly trase u zkoušky samotné, což mi u zkoušky dodalo větší pocit jistoty. Výcvik u pana Vybírala mě nedovedl pouze ke kýženému řidičáku, ale dal mi i skvělé základy k tomu, abych se stala dobrou a ohleduplnou řidičkou.
Číst více
Simona Prokůpková
2. dubna 2025
Praktickou část-jízdy jsem absolvovala s panem Fialou, a musím říct, že jsem byla spokojená. Nevystavoval mě žádnému stresu, nekřičel na mě, nestalo se že bych se cítila nepohodlně. Spíše jsem si připadala jako bych se učila řídit s kamarádem, což je podle mě strašně důležité, aby se člověk poprvé za volantem cítil přirozeně a zvykal si podle svého tempa. I když už jsem měla třeba 10.jízdu a udělala začátečnickou chybu, nijak mě neshazoval, já si z toho většinou jen udělala srandu a jelo se dál, každý máme horší dny.
Teorii jsem absolvovala s panem Vybíralem, opět velmi příjemné prostředí, Vybíral je přátelský a ochotný. Nebylo vůbec žádné odsuzování za neznalost, na každou otázku dostanete odpověď, a i když stále nechápete, vysvětluje se tak dlouho dokud nepochopíte, proč tomu tak vlastně je. K teorii máte navíc přístup do online studovny kde máte plno materiálů ke studiu.
Podtrženo sečteno, oba instruktoři mají opravdu lidský přístup, jsou ochotní a přátelští. V čem můžou, v tom se vám snaží pomoci a vyhovět.
Tudíž jestli váháte jakou autoškolu si zvolit, a hledáte příjemné a pohodové učení, mohu doporučit autoškolu Vybíral.
Číst víceKdyž jsem začínal, nevěřil jsem si, nevěřil jsem, že to zvládnu – ale pan Vybiral udělal zázrak! Teď už rozumím tomu, co se děje na silnici, a hlavně proč. Ještě jednou děkuji za výuku a trénink!
Číst více