Dárkový poukaz na řidičák

dárek na celý život

Autoškola Vybíral - dárkový poukaz

Darujte řidičák

Dárek, který dáte jednou,
ale je na celý život!

Dárkový poukaz kurz autoškoly - Autoškola Vybíral

Dárkový poukaz na řidičák skupiny B

Artboard
Můžete zaplatit jen část, zbytek doplatí obdarovaný
Artboard
Možnost uhradit ve platbách 
Artboard
Bez uvedení ceny na dárkovém poukazu
Více informací zde: Podmínky dárkových poukazů

Jak získat dárkový poukaz?

✨ Je to jednoduché ✨

1. Vyplňte 👇 formulář 👇

2. Na e-mail dostanete výzvu k platbě

3. Po zaplacení, dostanete dárkový poukaz

4. A už jen předat Vašemu blízkému 😀✨

Dárkový poukaz | kurz B
  • Cena
  • Obdarovaný
  • Údaje k platbě

Cena dárkového poukazu


Objednatel hradí celý kurz.
Obdarovaný nebude muset nic doplácet ;-)


Na dárkovém poukazu bude uvedeno:

na kurz autoškoly v hodnotě

-----
(zbytek do 23 300 Kč si doplatí obdarovaný)

Na dárkovém poukazu bude uvedeno:

Kurz autoškoly


Darujete kurz svému dítěti?

Co všechno zahrnuje dárkový poukaz na řidičák?

Studovna

On-line učebnice a výuková videa do autoškoly.
Artboard

eTesty

ZDARMA webová aplikace eTesty. Oficiální a aktuální testové otázky.
Artboard

Učebnice autoškoly

Tištěná učebnice: AUTOŠKOLA? POHODLNĚ! Zdeněk Schröter
Artboard

Online evidence

Online informace o výuce a výcviku, evidence jízd a plateb atd.
Artboard

Individuální domluva

Na termínu jízdy
Artboard

Bez omezení ujetých km

Během jízd nejsou žádná omezení na počet ujetých km.
Artboard

Náhledové jízdy

Náhledové jízdy jsou jízdy, kdy jedete jako „divák“ a díváte se na svého kolegu, který se taky učí jezdit.
Artboard

Mapa odjetých jízd

Jízdy jsou zaznemány a můžete se po jízdě podívat na trasu kudy jste jeli.
Artboard

Videozáznam z jízdy

Z každé jízdy je pořizován videozáznam a záznam trasy
Artboard

1. zkouška

Přítomnost učitele u zkoušky

Cena nezahrnuje!!

Poplatek Magistrátu za zkoušku

Reference

Ondřej Smékal recenze
Ondřej Smékal
19. ledna 2022
Autoškolu Vybíral doporučuji. Měl jsem u pana Vybírala kondiční jízdy. Musím říct že za těch pár kondičních jízd mě naučil daleko víc než autoškola ve které jsem byl. Líbí se mi jeho úžasný přístup, že na vás za chyby neřve jako běžní instruktoři, ale má přístup že chybami se člověk učí a řekne vám jak jí příště neudělat. Skvěle rozpozná kde má student mezery a nedostatky a zaměří se na ně, aby pak student odešel jako lepší řidič.
Číst více
Simona Prokůpková recenze
Simona Prokůpková
2. dubna 2025
Praktickou část-jízdy jsem absolvovala s panem Fialou, a musím říct, že jsem byla spokojená. Nevystavoval mě žádnému stresu, nekřičel na mě, nestalo se že bych se cítila nepohodlně. Spíše jsem si připadala jako bych se učila řídit s kamarádem, což je podle mě strašně důležité, aby se člověk poprvé za volantem cítil přirozeně a zvykal si podle svého tempa. I když už jsem měla třeba 10.jízdu a udělala začátečnickou chybu, nijak mě neshazoval, já si z toho většinou jen udělala srandu a jelo se dál, každý máme horší dny. Teorii jsem absolvovala s panem Vybíralem, opět velmi příjemné prostředí, Vybíral je přátelský a ochotný. Nebylo vůbec žádné odsuzování za neznalost, na každou otázku dostanete odpověď, a i když stále nechápete, vysvětluje se tak dlouho dokud nepochopíte, proč tomu tak vlastně je. K teorii máte navíc přístup do online studovny kde máte plno materiálů ke studiu. Podtrženo sečteno, oba instruktoři mají opravdu lidský přístup, jsou ochotní a přátelští. V čem můžou, v tom se vám snaží pomoci a vyhovět. Tudíž jestli váháte jakou autoškolu si zvolit, a hledáte příjemné a pohodové učení, mohu doporučit autoškolu Vybíral.
Číst více
Jan Senkyrik recenze
Jan Senkyrik
11. srpna 2021
Z rizeni jsem mel odjakziva velky respekt a i z toho duvodu jsem se dokopal k tomu udelat si ridicak relativne pozde (28 let). Vyber autoskoly jsem nechtel podcenit a tak jsem stravil pomerne dost casu studovanim webovek brnenskych autoskol a ctenim recenzi jejich absolventu. Zvolil jsem nakonec Autoskolu Vybiral a ackoliv osobne nemam s cim srovnavat tak jsem presvedcen o tom, ze to byla ta nejlepsi volba.

Rad bych vypichl nasledujici:

a) Trpelivost, klid a pohoda:
- Behem celeho vycviku se nestalo, ze by pan Vybiral ztratil nervy a zvysil na me hlas nebo dokonce rval a to i pres to, ze rozhodne nejsem zadnej extra talent. Za volantem jsem se citil vzdy komfortne a na nadchazejici jizdy jsem se dokonce tesil.

b) Zpusob vyuky:
- Rad bych ocenil zejmena systematicky pristup a duslednou zpetnou vazbu jak behem jizdy tak bezprostredne po jizde. V pripade, ze behem jizdy nastala situace, kterou bylo potreba dovysvetlit podrobneji tak jsme na vhodnem miste zastavili u krajnice a prohlidli spolecne tuto situaci ze zaznamu (v aute je pripevnena kamera). Po kazde jizde jsme spolecne probrali jak to dnes slo a na cem je potreba jeste zapracovat.
- Dale ocenuji, ze pan Vybiral zasahuje do rizeni opravdu pouze v pripadech kdy je to nezbytne nutne (zabraneni nehody). Diky tomu mate moznost si zazit radu slozitych situaci na vlastni kuzi a poucit se z nich.

c) Osobni pristup:
- Pri vycviku jde poznat, ze pan Vybiral instruktora dela uz nejakej ten patek a dokaze tak odhadnout vasi povahu a tomu pak prizpusobi vyuku. Zatez davkoval s ohledem na moje schopnosti a obavy/nejistoty. Za celou dobu vycviku se mi nestalo, ze bych byl nucen do neceho na co bych se necitil.

d) Domluva jizd:
- Domlouvani jizd probehlo vzdy bez problemu. Pan Vybiral se mi pokazde snazil vyjit vstric. Kdyz byl cas tak nebyl problem odjezdit i vice nez 2 jizdy za tyden.

e) Zaznam z jizdy:
- V aute je behem jizdy upevnena kamera, ktera snima pohled ridice vcetne zvuku v aute. V pripade, ze behem jizdy nastanou situace, ktere byste si radi prohlidli zpetne, neni problem pana Vybirala pozadat, aby vam poslal zaznam z jizdy. Osobne jsem toho vyuzil pouze 1x nebo 2x, ale je dobre vedet, ze tato moznost existuje, protoze to muze hodne pomoct.
Číst více
Kuba Lžičař recenze
Kuba Lžičař
16. prosince 2021
Největším pozitivem pro mě byl samotný přístup pana Vybírala, který byl během jízd klidný, vstřícný a vše řešil v klidu, bez jakýchkoliv nadávek nebo nevhodných poznámek. Zároveň jsem si také velmi cenil jeho objektivní zpětné vazby, ve které vždy rozebral uplynulou jízdu, a to jak z technického hlediska, tak z hlediska psychologického. Vždy, když mi v průběhu výuky něco nešlo nebo jsem mu řekl, že mi to subjektivně dělalo problém, zaměřil se na to v dalších jízdách a pomáhal mi tyto nedostatky odstranit. Jízdy byly také vždy přizpůsobeny mým aktuálním schopnostem, začínali jsme tedy od úplných základů na cvičném parkovišti, přes silnice se slabším provozem, až po jízdy v centru města se silnějším provozem. Díky schopnostem a znalostem, které mi pan Vybíral během kurzu předal, jsem zvládnul zkoušku na první pokus a věřím, že mi pomůžou být v provozu klidným, ohleduplným a sebevědomým řidičem.
Číst více
Alexandr Lindner recenze
Alexandr Lindner
29. listopadu 2024
S autoškolou jsem velice spokojen a můžu jedině doporučit. Lepšího instruktora jsem si přát nemohl. Super přístup. Vynikající komunikace a plánování jízd. Dostatek podkladu na výuku. Když mi nebylo něco jasné tak se mi to snažil vysvětlit nejlépe jak umí. A ještě jednou děkuju za úspěšně zvládnutou závěrečnou zkoušku.
Číst více
Roman Mikulec recenze
Roman Mikulec
25. října 2023
S autoškolou Vybíral jsem byl velmi spokojen. Oceňuji zejména začátky na cvičišti a poté až postupný nástup do provozu. Jsem velice vděčný také za přístup pana Vybírala (klidný, snaha podpořit a naučit, neobtěžování s osobními věcmi jako telefonáty, chci někam dovést atp.). Perfektní byly také náhledové jízdy (účastníte se jízdy jiného studenta), díky kterým si člověk může spoustu věcí zopakovat, seznámit se a navzájem se podpořit s ostatními studenty...
Mockrát děkuji, jsem rád, že jsem zvolil zrovna Vaši autoškolu.
Číst více
Lucie Seemannova recenze
Lucie Seemannova
5. července 2023
Moje zkušenost s touto autoškolou je dobrá. Individuální přístup pana Vybírala ke každému studentovi je skvělý. Naučí Vás vše, co budete potřebovat a zaměří se na konkrétní situace na silnici, které Vám dělají problém. Kdybych si měla zvolit autoškolu znovu, tak jdu opět k panu Vybíralovi.
Číst více
Adam Smetana recenze
Adam Smetana
11. prosince 2021
Moje zkušenost s autoškolou Pana Vybírala se nedá shrnout jinak než na jedničku. Nemám absolutně, co vytknout. Od začátku výcviku až po jeho konec, bylo jednání naprosto profesionální a zároveň velmi přátelské. Úžasná byla zpětná vazba po každé jízdě, doplněna i videozáznamem a tabletem s multifunkční tužkou, díky které byla každá nejasná situace do podrobna vysvětlena. I přes to jak semnou byla těžká spolupráce a často komunikace, tak bylo zachováno profesionální chování a neuvěřitelná trpělivost.

Co se týče systému, který pan Vybíral zvolil na rezervaci a zápis jíst, také nemám chybu. Vše bylo přehledně zaznačeno a dalo se na vse intuitivně dojít. Dochvilnost a dodržování termínů je samozřejmostí.

Takže moje celkové hodnocení je samozřejmě 5 hvězd a nemám, co vytknout.
Číst více
Jakub Ručil recenze
Jakub Ručil
9. dubna 2024
S autoškolou jsem byl velice spokojen. Pan Vybíral byl trpělivý a celá výuka se nesla v klidném duchu. Vysvětlili jsme si chyby, které jsem za volantem dělal a tím jsem se postupně zbavil strachu řídit.
Číst více
Všechny reference