
Marie Moudrá
30. listopadu 2024
S autoškolou jsem byla velice spokojená, mohu jen doporučit. Pan Vybíral je velice trpělivý, příjemný a umí vše hezky a v klidu vysvětlit. Dostala jsem spousty materiálů, také oceňuji možnost požádat o záznam z jízdy které mně velice pomohly.
Číst více
Eliška Procházková
29. dubna 2025
Na rovinu přiznávám, že jsem se do autoškoly moc nehrnula, byla to spíš nutnost. Autoškolu proto vybral partner jako překvapení a nemohl vybrat lépe! Nakonec jsem na jízdy jezdila i ráda. Pan Vybíral je opravdu skvělý učitel, vše srozumitelně vysvětlil, byl vždy ochotný a trpělivý. Nejvíc si u něj cením vždy klidného a hlavně osobního přístupu. Jde vidět, že se o své studenty zajímá, snaží se do nich vcítit, pochopit, co a proč jim dělá problém a najít řešení, které by jim nejvíce vyhovalo. Z autoškoly odcházím s velice dobrým pocitem, i když vím, že na svých řidičských schopnostech musím ještě zapracovat a víc se „vyjezdit“. Celkově mám pocit, že mi tato zkušenost dala do života víc, než jen to, že mě naučila řídit a na pana Vybírala budu moc ráda vzpomínat!
Číst více
Sára Petrásková
13. května 2021
Před začátkem autoškoly jsem měla z řízení auta velký respekt, nedokázala jsem si představit tu zodpovědnost, kterou jako řidič auta získávám. Během první jízdy, kdy pan Vybíral tušil, že jsem velmi nervózní, se mi snažil dodat sebedůvěru a zároveň mu opravdu záleželo, jestli všemu, co mi vysvětluje, rozumím.
Při dalších jízdách ze mě nervozita postupně opadala, pan Vybíral mě nevzal hned do plného provozu, ale jeli jsme několikrát mimo Brno, kde jsem si mohla auto skutečně vyzkoušet a připravit se na plynulý přechod na jízdu ve městě.
Co mi bylo velkým přínosem pro to, abych se v autě cítila komfortně, byl fakt, že ke mně pan Vybíral přistupoval velmi individuálním způsobem a snažil se během výcviku vytvořit rovnováhu mezi věcmi, které mi šly lépe a měla jsem na ně talent, a věcmi, které mi třeba až tolik nešli nebo mi to trvalo déle, nezvyšoval na mě hlas, nešahal mi zbytečně do řízení, na chyby mě upozorňoval velmi konstruktivním způsobem, nikdy se nestalo, že by mi za chybu vynadal. Šlo mu právě o to, abych se pomocí chyb učila a pochopila, jak situaci příště vyřešit lépe a bezpečně.
Projel se mnou všechny náročné oblasti, kde se při zkouškách často jezdí a zároveň je se mnou potom probral znovu na kamerovém záznamu nebo pomocí nákresu situace nebo křižovatky.
Na konci výcviku jsem se cítila v autě velmi relaxovaně a zdravě sebevědomě, věděla jsem, že závěrečnou zkoušku zvládnu.
Číst více
Zhmynja Cake
10. listopadu 2023
Jsem rad že jsem vybral autoškolu Vybíral, pan Vybíral je fakt dobrý učitel, trochu byl jako kamarad, trochu jako rodič. Snažil se vysvetlit všechno co bylo možne, aj když jsem řikal že ne rozumim on mě to ukazoval “na prstech”… Když budou moje znami mě řikat že nevijou do ktere autoškoly maji jit se učit, ja určiťe řeknu že Autoškola Vybíral je č.1 v ČR. Navic jsem ješťe dostal dobrou motivace před zkouškamy mně to hodně pomohlo. Chci ješťe jednou poděkovat panu Vybíralu👍🏼
Číst více
Rebeka Bartoňová
30. května 2025
O autoškole pana Vybírala jsem se dozvěděla od několika svých kamarádů a všichni měli opravdu skvělé zkušenosti, proto byl pro mě tento kurz jasnou volbou - a nemýlila jsem se. Na teoriích nešlo jen o odříkání několika vět, ale o to, abychom vše opravdu pochopili. Příprava na cvičišti byla také skvělá, nejdříve jsem si vše vyzkoušela a až pak vyrazila do provozu. Chtěla bych vyzdvyhnout hlavně individulní a velmi klidný přístup pana Vybírala - vždy se ohlížel na to, co už umím, co potřebuji zlepšit, na čem zapracovat, a podle toho výcvik plánoval.
Číst více
Marek Molisch
20. října 2023
Pan Vybiral je nejklidnejsi clovek jakeho jsem kdy poznal. Vsechno vam s klidem vysvetli, cela cesta se nahrava na kameru, takze ukaze i chybu jakou jste se dopustili a popise proc a jak to nedelat. Kresleni dopravnich situaci na magnetickou tabuli s modely aut je taky velice prinosne. Nejvic ocenuji naprosto individualni pristup potrebam studenta (hodiny si i muzete planovat podle toho, o cem mate pocit ze vam nejde) a 100% soustredeni se na vas - necekaji vas zadne "tamhle zaparkuj jdu si neco vyridit" nebo ruseni telefonovanim. Urcite bych sem sel znovu.
Číst více
Tadeáš Kubina
24. září 2022
Hned ze začátku je třeba říct, že volbou této autoškoly není co zkazit. Opravdu těžko budete hledat lepší autoškolu v Brně. Jsem velmi spokojený už jenom díky individuálnímu, empatickému a vstřícnému přístupu pana Vybírala k jeho absolventům. Také je třeba vyzdvihnout styl, kterým vyučuje jízdu. Okamžitý rozbor dopravní situace ze záznamu palubní kamery nebo přímé zaměření na věci, které Vám dělají obtíže, opravdu oceníte. Další věc co se mi opravdu líbila, byl krátký dotazník s sebehodnocením a hodnocením dnešní jízdy, který Vás minimálně donutí k přemýšlení nad chybami, které při řízení děláte, což v naprosté většině případů vede k rychlejšímu zlepšení a učení. Opravdu zde není jediný důvod proč nejít do této autoškoly. A pokud byste se rozhodli jít do této autoškoly a nesedla Vám, vždy je možnost změnit autoškolu, ale opravdu pochybuji, že by to někdo dělal dobrovolně.
Číst více