
Zuzana Galuščáková
25. února 2024
Maximální spokojenost, výuka je nadprůměrně kvalitní, ať už jde o materiály, komunikaci, atmosféru nebo vybavení - všechno je do detailu promyšleno.
Pan Vybíral je velmi trpělivý a přátelský, snaží se neustále výuku posouvat dál a jít žákovi co nejvíc naproti. Ke všemu si vždy dělá poznámky, dává zpětnou vazbu a obsah jízd sestavuje individuálně, na základě toho, co člověk nejvíc potřebuje.
Vždy ho zajímají pocity a myšlenky řidiče, snaží se žáka pochopit a pomoct mu s odbouráním nervozity.
Během jízd se věnuje na sto procent jízdě, netelefonuje, nepíše sms, apod. Přesto je velmi jednoduché se s ním rychle domluvit na termínu jízdy (vlastní nebo náhledové).
Náhledovou jízdu (hodinu, kdy přihlížím jako třetí osoba při výuce někoho jiného) jsem zažila z obou stran - jako přihlížející, i jako řidič - a v obou případech je to velmi přínosné a doporučuji. Z pohledu řidiče to rozhodně pomůže s odbouráním nervozity z toho být sledován a hodnocen, z pohledu přihlížejícího je skvělé vidět chyby, které sama dělám, na ostatních a být schopná si vše připomenout a třeba zapsat. Navíc se člověk kolikrát dostane do dopravních situací, do kterých se na vlastní jízdě nedostane a dozví se tak něco nového.
Na zapamatování a připomenutí věcí, ve kterých je třeba se zlepšit, pomůžou i záznamy z jízd, které jsem taky maximálně využívala a které mi taky moc pomohly.
Nejde jinak, než dát pět hvězdiček.
Číst více
Natálie Žárská
5. března 2021
Na doporučení jsem si vybrala absolvovat autoškolu pod vedením Pavla Vybírala a mohu jenom doporučit. Autoškolu jsem pořád odkládala kvůli strachu z ježdění a k panu Vybíralovi jsem nastoupila jako člověk, co pomalu ani nevěděl, kde je jaký pedál.
Prvních pár jízd jsme byli na cvičišti, kde mě naučil základy a zbavil mě strachu z ovládání vozidla, takže se nemusíte bát, že by vás hned hodil do provozu, jak to bývá jinde. Postupně mě vše naučil, každá hodina byla šitá na míru a vždy dával důraz na věci, které mi vyloženě nešly, a snažil se mě je pořádně naučit. Skvěle mě taky připravil na teorii a vysvětlil všechny důležité věci ke zkoušce.
Pan Vybíral je opravdu pohodový instruktor – nešahá do řízení (pokud nedojde k život ohrožující situaci :D), nezvyšuje hlas a je trpělivý, což je velmi důležité. I přesto, že nemám zrovna nadání na řízení auta, pod vedením pana Vybírala jsem autoškolu udělala na poprvé, za což můžu poděkovat jen jemu.
Číst více
Ondřej Smékal
19. ledna 2022
Autoškolu Vybíral doporučuji. Měl jsem u pana Vybírala kondiční jízdy. Musím říct že za těch pár kondičních jízd mě naučil daleko víc než autoškola ve které jsem byl. Líbí se mi jeho úžasný přístup, že na vás za chyby neřve jako běžní instruktoři, ale má přístup že chybami se člověk učí a řekne vám jak jí příště neudělat. Skvěle rozpozná kde má student mezery a nedostatky a zaměří se na ně, aby pak student odešel jako lepší řidič.
Číst více
Estaja Bartošková
1. listopadu 2023
Byla jsem moč spokojená a výukou Autoškoly Vybíral. Když jsem udělala chybu, tak mi všechno pečlivě vysvětlil. Po jízdě se se mnou často podíval na video z jízdy a řekl mi k tomu vše potřebné. Když mě napadla jakákoliv situace v provozu, tak jsem se mohla zeptat, a nemusela jsem se bát, jestli to je špatná otázka nebo ne. U prvních jízd mě netlačil hned do provozu.
Vždycky přišel s dobrou náladou, takže i když jsem neměla dobrý den já, tak jsem se přesto těšila na jízdu.
Autoškolu doporučuji a děkuji moc za Vaši trpělivost.
Číst více
Matěj Čičák
10. června 2023
Pan Vybíral mne doslova naučil řídit. Je trpělivý, klidný, do detailu vám vše vysvětlí a názorně ukáže. Dává zpětnou vazbu, která má hlavu a patu a dokáže vás posunout. Dle mého názoru nejlepší autoškola v Brně. Naprosto doporučuji!
Číst vícePokud si přejete klidného a pohodového ale zároveň progresivního učitele, tak je pan Vybíral vaším člověkem. Nebyla žádná jízda na kterou bych se netěšil nebo se jí bál protože i když jsem udělal nějakou závažnější chybu, tak místo toho, aby mě pan Vybíral seřval a řekl, že to dělám špatně, tak chybu detailně rozebral, vyzdvihl problém a jeli jsme dál. Proto si myslím, že pokud chcete dělat autoškolu v Brně, tak jedině u pana Vybírala.
Číst více
Marek Halouzka
23. prosince 2021
Pan Vybíral je nejlepší instruktor. Vše mi dokázal vysvětlit s klidem. Plánování jízd u něj nebyl žádný problém. Ve všem vyšel vstříct. Parkování nejdříve vysvětlí ukázkou s autíčkama. Prostě nejlepší autoškola v Brně.
Číst více
Hana Zatloukalová
6. srpna 2024
Z řízení (autoškoly) jsem měla strach již od doby, kdy ji na střední dělali všichni. Dělat autoškolu v Brně byla obrovská výzva a jsem velmi ráda, že jsem si k tomuto vybrala právě autoškolu p. Vybírala. Z případných chyb, které se mi podařilo během jízd natropit, jsem neměla pocit vyhoření nebo méněcennosti. Naopak s velkým pochopením a klidem se mi snažil pomoct problém odbourat a posunout mě dál.
Číst více